Nyní se nacházíte na internetových stránkách, které pro společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. provozuje společnost LMC, s.r.o.

Nakupujete rádi v BENU lékárnách? Chtěli byste být součástí nadnárodní skupiny PHOENIX Group, která vlastní druhou největší síť lékáren v České republice, a zároveň se podílet na péči o zákazníky nakupujících v našich lékárnách? Chtěli byste vidět, jak vypadá začátek cesty léků od nás až k zákazníkovi? Pokud ano, čtěte dál. Právě hledáme nové kolegy na pozici:

PRACOVNÍK/-CE SKLADU S VZV

NÁPLŇ PRÁCE:

- manipulace se zbožím;
- expedice zboží, práce se scannerem;
- přeskladnění zboží.

POŽADUJEME:

- ukončené základní vzdělání;
- dobrý zdravotní stav i fyzická kondice;
- smysl pro zodpovědnost;
- průkaz VZV,
- schopnost práce ve stoje po celou dobu směny;
- čistý trestní rejstřík.

NABÍZÍME:

- práci na ranní a odpolední směny;
- zázemí stabilní společnosti;
- stravenky v hodnotě 105 Kč v elektronické podobě,
- 25 dní dovolené/rok,
- příspěvek na péči o pracovní oblečení, příspěvek na pracovní obuv;
- firemní benefity jako např.: BENU slevová karta, příspěvek 3.000 Kč do Kafeterie, Multisport karta aj.

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedeného požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Stará cesta 679/8, 711 00  Ostrava-Hrušov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

23000 Kč/měsíc

Benefity

Stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

Phoenix lékárenský velkoobchod

Kontakt

Dominika Březinová
www.phoenix.cz