Nyní se nacházíte na internetových stránkách, které pro společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. provozuje společnost LMC, s.r.o.

Společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o., která je součástí nadnárodní skupiny a zároveň vlastní druhou největší síť lékáren v České republice BENU Česká republika, s.r.o. hledá do týmu nového kolegu/-yni na pozici:

MANAŽER LOGISTIKY A PROVOZU

Pro náš logistický tým hledáme zkušeného Manažera logistiky a provozu, jehož hlavním záběrem budou provozní záležitosti ve spojitosti s logistikou.

NÁPLŇ PRÁCE:

- vedení, koordinace a motivace většího týmu zaměstnanců,
- řízení každodenních logisticko-provozních operací,
- nastavování a analýza logistických procesů včetně jejich kontroly, sledování a plnění KPI's,
- dosahování nastavených cílů, řešení nestandardních situací,
- celková zodpovědnost za fungování logistického úseku.

POŽADUJEME:

- ukončené min. SŠ vzdělání (preference VŠ vzdělání),
- prokazatelné schopnosti vést a řídit zaměstnance, přirozený leader,
- předchozí zkušenosti z oblasti provozu a logistiky podmínkou,
- velmi dobré analytické myšlení, pokročilý uživatel MS Office,
- logické myšlení, svědomitost, time-management,
- znalost práce se systémy WMS výhodou,
- silné organizační a komunikační schopnosti,
- umění vést a motivovat podřízené,
- angličtina na komunikativní úrovni.

NABÍZÍME:

- dlouhodobou spolupráci ve stabilní farmaceutické společnosti,
- odpovídají mzdové ohodnocení,
- služební automobil i pro soukromé účely, telefon a notebook,
- 25 dní dovolené/rok,
- firemní benefity v podobě: cenově zvýhodněných nákupů léků, příspěvku do Kafeterie, Multisport karty, stravenek ,odměn za odpracované roky a spoustu dalších.

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vinohradská 1117/72, 618 00  Brno-Černovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Phoenix lékárenský velkoobchod

Kontakt

Dominika Březinová
www.phoenix.cz