Nyní se nacházíte na internetových stránkách, které pro společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. provozuje společnost LMC, s.r.o.

Společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o., která je součástí nadnárodní skupiny a zároveň vlastní druhou největší síť lékáren v České republice BENU Česká republika, s.r.o. hledá do týmu nového kolegu/-yni na pozici:

BRIGÁDA VE SKLADU S LÉČIVY - OSTRAVA

NÁPLŇ PRÁCE:

- práce ve skladu - jednoduchá manipulace se zbožím,
- vychystávání zásilek pro lékárny - vhodné pro ženy,
- doplňování zboží ve skladu.

POŽADUJEME:

- čistý trestní rejstřík - minimální věk 18 let,
- dobrou fyzickou kondici,
- schopnost práce ve stoje po celou dobu směny,
- zodpovědný a spolehlivý přístup.

NABÍZÍME:

- výkon práce v OC Phoenix Ostrava Hrušov,
- práce na ranní a odpolední směny,
- hodinovou sazbu 130 Kč,
- spolupráci formou DPP/DPČ.

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Stará cesta 679/8, 711 00  Ostrava-Hrušov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, jiné

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Phoenix lékárenský velkoobchod

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Dominika Březinová
www.phoenix.cz