Nyní se nacházíte na internetových stránkách, které pro společnost BENU Česká republika s.r.o. provozuje společnost LMC, s.r.o.

Společnost BENU Česká republika s.r.o.., která je druhou největší lékárenskou sítí v České republice a součástí skupiny PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni.

BRIGÁDA - výpomoc při INVENTUŘE 14.11.2020

POŽADUJEME:

  • Trestní bezúhonnost.
  • Plnoletost.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Inventarizace zásob (počítání, kontrola šarží a expirací).
  • Lehká manuální činnost.

NABÍZÍME:

  • Možnost krátkodobého výdělku.
  • Práce v sobotu 14. listopadu 2020 (od 7:00 do 17:00 hodin).
  • 150,- Kč/hod.

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

K pérovně 945/7, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 14. 11. 2020 do 14. 11. 2020

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce

Mzda

150 Kč/hodina

Zadavatel

Phoenix lékárenský velkoobchod

Kontakt

Dominika Březinová
www.phoenix.cz