Nyní se nacházíte na internetových stránkách, které pro společnost BENU Česká republika s.r.o. provozuje společnost LMC, s.r.o.

Společnost BENU Česká republika s.r.o.., která je druhou největší lékárenskou sítí v České republice a součástí skupiny PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni.

SPECIALISTA/KA NÁKUPU PRO KONSIGNAČNÍ SKLAD

JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?

• Komunikace s dodavateli a s tím spojené sledování plnění dodávek dle svěřeného sortimentu zboží, vyřizování reklamací a dalších ad hoc záležitostí.
• Zajištění a vykonávání nákupu svěřeného sortimentu zboží.
• Předkládání zpráv o prodeji dodavatelům.
• Realizace a zodpovědnost za pravidelné doplňování zboží.
• Spolupráce s prodejním oddělením.

CO POŽADUJEME?

• Ukončené SŠ vzdělání.
• Předchozí praxe na obdobné pozice velkou výhodou.
• Pokročilá znalost balíčku MS Office - zejména Excel a Word.
• Schopnost komunikovat v angličtině po telefonu i e-mailu.
• Komunikativní osobnost, která se nebojí komunikace po telefonu.
• Aktivní přístup k práci a týmového hráče.
• Čistý trestní rejstřík.

CO VÁM NA OPLÁTKU NABÍZÍME?

• Stabilitu a zázemí zaměstnavatele, který patří mezi jednoho z největších distributorů léků v ČR.
• Odpovídající finanční ohodnocení.
• 5 týdnů dovolené.
• Široký výběr benefitů v kafetérii 3.000 Kč/rok.
• Elektronické stravenky v hodnotě 105 Kč/den.
• BENU léková karta (zvýhodněné nákupy produktů BENU lékáren, vč. léků na předpis), Multisport karta.

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Informace o pozici

Místo pracoviště

K pérovně 1489/17, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá), Čeština (pokročilá)

Zadavatel

Phoenix lékárenský velkoobchod

Kontakt

Dominika Březinová
www.phoenix.cz