Nyní se nacházíte na internetových stránkách, které pro společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. provozuje společnost LMC, s.r.o.

Společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o., která je součástí nadnárodní skupiny a zároveň vlastní druhou největší síť lékáren v České republice BENU Česká republika, s.r.o. hledá do týmu nového kolegu/-yni na pozici:

PRACOVNÍK/CE SKLADU - VYSOKÉ MÝTO

NÁPLŇ PRÁCE:

- manipulace se zbožím (VHODNÉ I PRO ŽENY),
- expedice zboží, práce se scannerem,
- přeskladnění zboží,
- manipulace s VZV - možná rekvalifikace.

POŽADUJEME:

- ukončené základní vzdělání;
- dobrý zdravotní stav i fyzická kondice;
- smysl pro zodpovědnost;
- znalost práce s VZV výhodou, nikoliv podmínkou,
- schopnost práce ve stoje po celou dobu směny;
- čistý trestní rejstřík.

NABÍZÍME:

- práci na ranní a odpolední směny (6:00 – 14:15 / 11:15 – 20:00);
- zázemí stabilní společnosti;
- stravenky v hodnotě 105 Kč,
- 25 dní dovolené/rok,
- příspěvek na péči o pracovní oblečení, příspěvek na pracovní obuv;
- firemní benefity jako např.: BENU slevová karta, příspěvek 3.000 Kč do Kafeterie, Multisport karta aj.

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedeného požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Fibichova 143, 566 01  Vysoké Mýto-Pražské Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Phoenix lékárenský velkoobchod

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Dominika Březinová
www.phoenix.cz