Nyní se nacházíte na internetových stránkách, které pro společnost BENU Česká republika s.r.o. provozuje společnost LMC, s.r.o.

Společnost BENU Česká republika s.r.o.., která je druhou největší lékárenskou sítí v České republice a součástí skupiny PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni.

DENNÍ DISPEČER/KA - OSTRAVA

POŽADUJEME:

- organizačně schopného člověka;
- zodpovědný a spolehlivý přístup;
- předchozí zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou;
- osvědčení na VZV výhodou;
- čistý trestní rejstřík.

NÁPLŇ PRÁCE:

- dispečink denní dopravy;
- organizace nakládky a vykládky kamionů;
- drobná administrativa - kontrola faktur a dodacích listů;
- dohled nad celkovou nakládkou a odjezdem vozidel;
- komunikace se závozníky.

NABÍZÍME:

- práci na ranní a odpolední směny (5:00 - 13:30 h. /13:30 - 22:00 h.);
- odpovídající finanční ohodnocení;
- zázemí stabilní společnosti;
- stravenky v hodnotě 105 Kč;
- firemní benefity (BENU slevová a léková karta, Multisport karta, Kafeterie).

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Stará cesta 679/8, 711 00  Ostrava-Hrušov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Phoenix lékárenský velkoobchod

Kontakt

Dominika Březinová
www.phoenix.cz