Nyní se nacházíte na internetových stránkách, které pro společnost BENU Česká republika s.r.o. provozuje společnost LMC, s.r.o.

Společnost BENU Česká republika s.r.o.., která je druhou největší lékárenskou sítí v České republice a součástí skupiny PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni.

BRIGÁDA VE SKLADU

NÁPLŇ PRÁCE:

• manipulace se zbožím (VHODNÉ I PRO ŽENY),
• práce se scannerem,
• expedice zboží,
• přeskladnění zboží.

POŽADUJEME:

• ochotu pracovat od pondělí do pátku v různých časových rozmezích,
• dobrou fyzickou kondici - jedná se o práci na nohou,
• spolehlivost, zodpovědnost a dochvilnost,
• práce je VHODNÁ PRO STUDENTY.

NABÍZÍME:

• možnost dlouhodobé spolupráce,
• spolupráce na základě DPP,
• práce v dopoledních i odpoledních hodinách,
• zajímavý přivýdělek - 130 Kč/hod.

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Seřadiště 135/221, 326 00  Plzeň-Koterov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Jiné

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá)

Zadavatel

Phoenix lékárenský velkoobchod

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Dominika Březinová
www.phoenix.cz