Nyní se nacházíte na internetových stránkách, které pro společnost BENU Česká republika s.r.o. provozuje společnost LMC, s.r.o.

Společnost BENU Česká republika s.r.o.., která je druhou největší lékárenskou sítí v České republice a součástí skupiny PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni.

Pracovník/ce příjmu zboží - HUB Brno

POŽADUJEME:

• Dobrý zdravotní stav i fyzickou kondici
• Zkušenosti ze skladu
• Čistý trestní rejstřík
• Zkušenosti s prací na PC
• Pečlivost, důslednost

NÁPLŇ PRÁCE:

• Příjem zboží
• Práce na PC
• Zodpovědnost za standardní operační systémy distribuce léčiv
• Ranní směna po -pá

NABÍZÍME:

• Hlavní pracovní poměr
• Stravenky v hodnotě 105 Kč
• Týden placeného volna navíc
• Příspěvek na sport a relaxaci
• Další benefity, které vám rádi sdělíme u osobního pohovoru
• Plat až 24 800,-Kč

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vlastimila Pecha 1278/7, 627 00  Brno-Černovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.

Kontakt

Patricia Kalinová
www.phoenix.cz