Nyní se nacházíte na internetových stránkách, které pro společnost BENU Česká republika s.r.o. provozuje společnost LMC, s.r.o.

Společnost BENU Česká republika s.r.o.., která je druhou největší lékárenskou sítí v České republice a součástí skupiny PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni.

SKLADNÍK DISPONENT - PRÁCE OD 17:00 do 1:00 hod.

NÁPLŇ PRÁCE:

- manipulace se zbožím (VHODNÉ I PRO ŽENY),
- expedice zboží, práce se scannerem,
- přeskladnění zboží,
- manipulace s VZV - možná rekvalifikace.

POŽADAVKY:

- zkušenosti na obdobné pozici ve skladu,
- čistý trestní rejstřík,
- ZODPOVĚDNOST, SPOLEHLIVOST, AKTIVNÍ PŘÍSTUP K PRÁCI,
- dobrá fyzická kondice,
- znalost práce s VZV výhodou, NE PODMÍNKOU,
- zájem o práci ve večerních/nočních hodinách.

CO VÁM NABÍDNEME?

- odpovídající finanční ohodnocení,
- příplatky za práci v noci a o víkendu,
- stabilní zaměstnání,
- stravenky za 105 Kč ve formě karet (možnost stravování v naší zaměstnanecké jídelně), Kafeterie,
- 25 dní dovolené/rok,
- BENU lékovou kartu (zvýhodněné ceny produktů),
- pracoviště v Hostivaři.

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Informace o pozici

Místo pracoviště

K pérovně 945/7, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá)

Zadavatel

Phoenix lékárenský velkoobchod

Kontakt

Dominika Březinová
www.phoenix.cz