Nyní se nacházíte na internetových stránkách, které pro společnost BENU Česká republika s.r.o. provozuje společnost LMC, s.r.o.

Společnost BENU Česká republika s.r.o.., která je druhou největší lékárenskou sítí v České republice a součástí skupiny PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni.

STRATEGIC PROJECT MANAGER

Pohybuješ se ve světě farmacie už nějaký rok, ale uvažuješ o změně? Chceš mít skutečnou možnost „něco ovlivnit“ a podílet se na změnách, které nekončí jen v prezentacích nebo na papíře?

Jestli je odpověď ANO, reagovat na naši nabídku je jediný logický krok, který můžeš nyní udělat.

NÁPLŇ PRÁCE:

- Příprava projektů včetně jejich realizace
- Vyjednávání s klíčovými partnery
- Analýza interních procesů včetně návrhů na zlepšení
- Spolupráce napříč odděleními a korporací

POŽADAVKY:

- Vysokoškolské vzdělání
- Alespoň 5 let praxe ve farmaceutické společnosti na pozici Product/Brand Manager, Key Account Manager nebo Sales/Marketing Manager
- Analytické a komplexní myšlení
- Vynikající komunikační, vyjednávací a prezentační schopnosti
- Odolnost vůči stresu a flexibilita
- Orientace na výsledek
- Znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
- Pokročilá znalost anglického jazyka – slovem i písmem

CO NABÍZÍME:

- Vysoká míra samostatnosti a seberealizace
- Profesní růst
- Globální pohled na farmaceutický business
- Kreativní a různorodou práci
- Služební vůz i k soukromým účelům
- Mobilní telefon a notebook
- Smlouvu na dobu neurčitou
- Příspěvek do Kafeterie v hodnotě 3 000,-/rok
- Elektronické stravenky v hodnotě 105,- s možností si vybrat dodavatele (Sodexo, Naše Stravenka)
- Plně hrazené jazykové kurzy anglického a německého jazyka
- MULTISPORT kartu za zvýhodněnou cenu
- Zaměstnaneckou BENU lékovou kartu
- Týden dovolené navíc
- Další benefity, které Vám rádi sdělíme u osobního pohovoru

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

K pérovně 945/7, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Phoenix lékárenský velkoobchod

Kontakt

Dominika Březinová
www.phoenix.cz