Nyní se nacházíte na internetových stránkách, které pro společnost BENU Česká republika s.r.o. provozuje společnost LMC, s.r.o.

Společnost BENU Česká republika s.r.o.., která je druhou největší lékárenskou sítí v České republice a součástí skupiny PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni.

BUSINESS INTELLIGENCE ARCHITECT

NÁPLŇ PRÁCE:

- Zajištění přípravy a kontroly datových zdrojů pro BI analýzy z informačních systémů společnosti
- Realizace BI analýzy a správa dashboardů v prostředí Qlik Sense
- Správa databáze pro ukládání dat v oblasti BI
- Komunikace s uživateli a připravuje návrhy řešení jejich požadavků v oblasti BI
- Školení uživatelů v oblasti BI
- Spolupráce s externími dodavateli řešení v oblasti BI
- Monitorování práce externích partnerů v oblasti BI
- Evidence práce na úkolech a projektech dle pokynů nadřízeného na denní bázi

POŽADUJEME:

- Znalosti DB administrátora
- Hlubší znalost MS SQL serveru na úrovni údržby a optimalizace dat a procesů s daty
- Zkušenosti s DWH
- Znalost SET analýzy
- Zkušenosti s ETL, zejména platforma MS SQL
- Znalost vývojového prostředí MS VS (C#)
- Zkušenosti s datovou integrací výhodou
- Znalost Power BI, Qlik Sense výhodou
- Znalost použití MS VS TFS výhodou
- Analytické schopnosti

DALŠÍ PŘEDPOKLADY:

- Angličtina slovem i písmem
- Efektivní komunikace s koncovými uživateli
- Schopnost prezentovat návrhy řešení
- Komunikace s třetími stranami při realizaci projektů
- Praxe použití BI analýz a přípravy dat pro tyto analýzy
- Týmová spolupráce

NABÍZÍME:

- Odpovídající finanční ohodnocení
- Smlouvu určitou na dobu 1 rok s 3 měsíční zkušební lhůtou s možností prodloužení na dobu neurčitou po prvním roce spolupráce
- Elektronické stravenky v hodnotě 105 Kč/den dle vlastního výběru (Sodexo nebo Naše stravenka)
- 5 týdnů dovolené
- Možnost nákupu za velkoobchodní ceny
- Široký výběr benefitů v Kafeterii
- BENU léková karta (zvýhodněné nákupy produktů BENU lékáren, vč. léků na předpis)
- Multisport karta
- Jazykové kurzy AJ
- Skvělého šéfa :-)

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

K pérovně 945/7, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

BENU Česká republika s.r.o.

Kontakt

Michal Urbanec
www.phoenix.cz