Nyní se nacházíte na internetových stránkách, které pro společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. provozuje společnost LMC, s.r.o.

Společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o., která je součástí nadnárodní skupiny a zároveň vlastní druhou největší síť lékáren v České republice BENU Česká republika, a.s, hledá do týmu nového kolegu/-yni na pozici:

REFERENT/-KA NÁKUPU A PODPORY PRODEJE

POŽADUJEME:

  • SŠ/VOŠ;
  • dobrou znalost MS Office, praktickou znalost Excelu (funkce, formátování, slučování);
  • analytické myšlení, systematický přístup k práci a pečlivost;
  • velmi dobré komunikační dovednosti;
  • samostatnost a chuť učit se nové věci;
  • znalost angličtiny výhodou.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • zadávání dat do našeho systému, práce s nimi a jejich vyhodnocování a reporting;
  • nastavování akčních nákupních podmínek pro zákazníky v systému;
  • komunikace s obchodními partnery;
  • nákup produktů podle platných vyhlášek;
  • dodržování smluvních podmínek;
  • optimalizace zásob.

NABÍZÍME:

  • zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti;
  • zajímavou a pestrou práci v příjemném kolektivu;
  • možnost naučit se něco nového a dále rozvíjet své schopnosti a dovednosti;
  • pružná pracovní doba;
  • motivující finanční ohodnocení a systém benefitů;
  • na hlavní pracovní poměr;
  • pozice je vhodná i pro šikovné absolventy.

Spojení autobusem č. 125, 111, 138, 329 ze stanice metra A Skalka nebo č. 122 ze stanice metra C Opatov.

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Informace o pozici

Místo pracoviště

K pérovně 945/7, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kristýna Miltnerová
www.phoenix.cz