Nyní se nacházíte na internetových stránkách, které pro společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. provozuje společnost LMC, s.r.o.

Společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o., která je součástí nadnárodní skupiny a zároveň vlastní druhou největší síť lékáren v České republice BENU Česká republika, a.s, hledá do týmu nového kolegu/-yni na pozici:

SENIOR CONTROLLER / BUSINESS CONTROLLER PRO LOGISTIKU

NÁPLŇ PRÁCE:

Business partnering:

  • podpora vedoucích pracovníků a manažerů při přípravě analýz provozních KPI a jejich interpretaci
  • poskytování poradenství na bázi controllingových dat řediteli logistiky při jeho manažerských rozhodnutí
  • identifikace a prevence potenciálních rizik, hledání řešení jejich eliminace a nápravy
  • dohled nad náklady svěřené oblasti, identifikace odchylek a implementace nákladových úspor za svěřenou oblast
  • podpora při přípravě dat pro mateřskou společnost

Finanční controlling

  • spolupráce na tvorbě ročního plánu a sledování jeho plnění, řízení podle odchylek, pravidelný i ad-hoc reporting a forecasting
  • participace na měsíční a roční závěrce
  • zefektivnění pracovních postupů a procesů

POŽADUJEME:

  • VŠ/VOŠ/SŠ ekonomického směru
  • minimálně 5 let zkušeností v controllingu a to jak z finanční controlling, tak provozní
  • preferujeme kandidáty se zkušeností s logistickými provozními KPI, případně supply chain
  • aktivní znalost AJ
  • vynikající znalost práce na PC (zejména MS Excel)
  • orientace v účetnictví a podnikové ekonomii
  • samostatnost
  • zodpovědnost, proaktivita, logické myšlení, časová flexibilita

NABÍZÍME:

  • zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost vybudovat business partnering pro oddělení logistiky a celou spolupráci nastavit
  • firemní benefity (kafeterie, 5 týdnů dovolené, stravenky, stravování v místě výkonu práce, firemní akce, jazykové kurzy, BENU léková karta, nákupy za velkoobchodní ceny a další).
  • práci v příjemném kolektivu
  • samostatnou a zodpovědnou pozici

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

K pérovně 945/7, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

50000-80000 Kč/měsíc

Benefity

Mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o., BENU Česká republika a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Renata Pospíchalová
K pérovně 945/7
102 00  Praha-Hostivař
Česká republika
www.phoenix.cz