Nyní se nacházíte na internetových stránkách, které pro společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. provozuje společnost LMC, s.r.o.

Společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o., která je součástí nadnárodní skupiny a zároveň vlastní druhou největší síť lékáren v České republice BENU Česká republika, a.s, hledá do týmu nového kolegu/-yni na pozici:

JUNIOR CONTROLLER - REPORTING SPECIALIST

NÁPLŇ PRÁCE:

  • spolupráce při zpracování měsíčních závěrek společností české skupiny Phoenix v podnikových systémech
  • měsíční reporting dle požadavků mateřské společnosti
  • zpracování měsíčních výsledků společností na úrovni manažerského účetnictví
  • spolupráce na přípravě, kontrole a zpracování hospodářských plánů a forecastů společností
  • spolupráce na přípravě podkladů pro kvartální management meetingy

POŽADUJEME:

  • VŠ/VOŠ/SŠ ekonomického směru
  • pozice vhodná pro absolventy VOŠ / studenty VŠ posledních ročníků schopných pracovat dočasně na částečný úvazek po dobu studia a po dokončení školy na plný úvazek
  • případně SŠ vzdělání s alespoň krátkou relevantní praxí
  • aktivní znalost AJ
  • velmi dobrá znalost práce na PC (zejména MS Excel)
  • orientace v účetnictví a podnikové ekonomii
  • pozitivní vztah k číslům
  • schopnost rychle se učit, samostatnost, zodpovědnost, proaktivita, logické myšlení, časová flexibilita

NABÍZÍME:

  • zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • firemní benefity (kafeterie, 5 týdnů dovolené, stravenky, stravování v místě výkonu práce, firemní akce, jazykové kurzy, BENU léková karta, nákupy za velkoobchodní ceny a další).
  • možnost odborného rozvoje a kariérního růstu
  • zaškolení po nástupu a stálou podporu
  • práci v příjemném kolektivu
  • samostatnou a zodpovědnou pozici

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

K pérovně 945/7, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kristýna Miltnerová
www.phoenix.cz