Společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o., která je součástí nadnárodní skupiny a zároveň vlastní druhou největší síť lékáren v České republice BENU Česká republika, a.s, přijme do svého týmu nového kolegu/-yni :

DAŇOVÝ SPECIALISTA

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Kontrola účetnictví z pohledu daně z příjmů a DPH
  • Spolupráce na přípravě daňového přiznání k dani z příjmů právnických osob,
  • DPH, silniční daně, daně z nemovitosti a dalších
  • Řešení ad hoc úkolů zejména v oblasti daně z příjmů a DPH
  • Identifikace rizik a příležitostí v daňové oblasti a jejich následné řešení
  • Monitorování změn v daňové legislativě
  • Příprava daňového reportingu mateřské společnosti
  • Jednání a komunikace s finančními úřady a jinými orgány státní správy (Celní správa, ČSÚ, ČNB).

POŽADUJEME:

  • Praxe v oblasti daní
  • Vysokoškolské vzdělání v oboru daní / financí
  • Znalost účetních a daňových principů (daňová uznatelnost nákladů, stanovení základu daně, srážková daň, transfer pricing, reverse charge…)
  • Aktivní přístup k řešení úkolů a komunikativnost
  • Velmi dobrá znalost práce na PC – Excel, Word
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni, včetně odborných termínů spojených s oblastí daní

NABÍZÍME:

  • Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Firemní benefity (kafeterie, 5 týdnů dovolené, stravenky, stravování v místě výkonu práce, firemní akce, jazykové kurzy, BENU léková karta, nákupy za velkoobchodní ceny a další).
  • Možnost odborného rozvoje a kariérního růstu
  • Zaškolení po nástupu a stálou podporu
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Samostatnou a zodpovědnou pozici

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

K pérovně 945/7, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.

Kontakt

Kristýna Miltnerová
www.phoenix.cz