Nyní se nacházíte na internetových stránkách, které pro společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. provozuje společnost LMC, s.r.o.

Společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o., která je součástí nadnárodní skupiny a zároveň vlastní druhou největší síť lékáren v České republice BENU Česká republika, a.s, hledá do týmu nového kolegu/-yni na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK

V našem areálu v Praze Hostivaři budujeme nové a moderní distribuční centrum, jehož součástí budou vychystávací automaty a moderní pásové dopravníky.

Právě pro tyto technologie hledáme nové kolegy, kteří se zapojí do implementace těchto strojů a v budoucnu se budou starat o jejich opravy a údržbu.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Řešení vzniklých nestandardních situací týkajících se technologií a chodu strojů.
  • Provádění seřizovacích činností v rámci preventivních údržbových plánů.
  • Spolupráce na technologické optimalizaci, kontrola správnosti nastavení a používání strojů.
  • Správná diagnostika závad.
  • Základní opravy dalších technických zařízení, které jsou součásti provozu skladu.
  • Komunikace s helpdeskem dodavatelské firmy.

Před samotnou instalací nových technologií budete mít dostatek času se s nimi teoreticky seznámit.

  • Součástí zaškolení budou také zahraniční cesty v zemích, kde již podobné technologie jsou instalovány. Tyto cesty mohou být v délce max. 2 týdny v kuse.

NABÍZÍME:

  • Příležitost učit se společně s námi používat a pečovat o novou technologii.
  • Být klíčovým zaměstnancem při údržbě a řešení závad a pravou rukou pro vedoucí pracovníky provozu v oblasti obluhy strojů.
  • Naše společnost je stabilní a rostoucí. Naše práce má smysl, dodáváme totiž léky do většiny zdravotnických zařízení v České republice.

Dále nabízíme:

  • notebook, mobilní telefon
  • práci v příjemném kolektivu
  • samostatnou a zodpovědnou pozici
  • možnost odborného rozvoje a kariérního růstu
  • firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, stravování v místě výkonu práce, firemní akce a další, viz. níže)

POŽADUJEME:

  • Znalost MS Offcie na pokročilé úrovni.
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka.
  • Schopnost základních oprav a výměny náhradních dílů.
  • Ochota zaškolení se a učit se nové věci.
  • Trestní bezúhonnost.
  • Samostatnost, manuální zručnost.
  • Znalost čtení elektrotechnické a strojírenské výkresové dokumentace.
  • Schopnost lokalizovat závady na technických a technologických zařízení.
  • Řidičský průkaz sk. B.

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

K pérovně 945/7, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, firemní akce, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (středně pokročilá)

Zadavatel

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o., BENU Česká republika a.s.

Kontakt

Renata Pospíchalová
K pérovně 945/7
102 00  Praha-Hostivař
Česká republika
www.phoenix.cz