Nyní se nacházíte na internetových stránkách, které pro společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. provozuje společnost LMC, s.r.o.

Nakupujete rádi v BENU lékárnách? Chtěli byste být součástí nadnárodní skupiny PHOENIX Group, která vlastní druhou největší síť lékáren v České republice, a zároveň se podílet na péči o zákazníky nakupujících v našich lékárnách? Chtěli byste vidět, jak vypadá začátek cesty léků od nás až k zákazníkovi? Pokud ano, čtěte dál. Právě hledáme nové kolegy na pozici:

PRACOVNÍK / PRACOVNICE SKLADU s VZV- Plzeň

CO VÁM NABÍDNEME?

  • Smlouvu na dobu neurčitou (po 3 měsíční zkušební době)
  • PRACOVNÍ POMĚR PŘÍMO U ZAMĚSTNAVATELE
  • Příplatky za práci přesčas, odpoledne a v sobotu
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost nákupu za velkoobchodní ceny
  • Široký výběr benefitů v kafetérii
  • BENU léková karta (zvýhodněné nákupy produktů BENU lékáren, vč. léků na předpis)
  • MULTISPORT KARTA
  • Dobrá dopravní dostupnost

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Jednoduchá manipulace se zbožím
  • Expedice
  • Používání scanneru
  • Možnost pracovat na směny (6 – 14:30, 12:15 – 20:45)
  • Schopnost práce vestoje po celou dobu směny

CO POŽADUJEME?

  • Ukončené základní vzdělání
  • Dobrý zdravotní stav i fyzickou kondici
  • Minimální věk 18 let
  • Čistý trestní rejstřík
  • Průkaz VZV

Chcete být součástí stabilní společnosti, která je jedničkou na trhu v oboru distribuce léků a zdravotnických potřeb?

Jste plnoletí, trestně bezúhonní, pracovití a v dobré kondici?

Tak to hledáme právě VÁS.

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Seřadiště 595/198, 326 00  Plzeň-Koterov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kristýna Miltnerová
www.phoenix.cz