Nyní se nacházíte na internetových stránkách, které pro společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. provozuje společnost LMC, s.r.o.

Nakupujete rádi v BENU lékárnách? Chtěli byste být součástí nadnárodní skupiny PHOENIX Group, která vlastní druhou největší síť lékáren v České republice, a zároveň se podílet na péči o zákazníky nakupujících v našich lékárnách? Chtěli byste vidět, jak vypadá začátek cesty léků od nás až k zákazníkovi? Pokud ano, čtěte dál. Právě hledáme nové kolegy na pozici:

SPECIALISTA IT TECHNICKÉ PODPORY

NÁPLŇ PRÁCE:

• Řešení požadavků a podpora uživatelů společnosti (HelpDesk).
• Technická podpora uživatelského HW a SW - správa PC, periferních a mobilních zařízení včetně instalace HW a SW.
• Technická podpora SW – MS Office, MS Windows, evidence v Microsoft AD.
• Evidence HW a SW, inventarizace.
• Nákupy HW a SW.

POŽADUJEME:

• Základní znalosti LAN
• Znalost HW (PC, notebooku, počítačové sítě)
• základní znalost aplikací MS Windows, MS Office
• spolehlivost, samostatnost, ochotu učit se nové věci
• čistý trestní rejstřík
• znalost AJ na komunikativní úrovni

NABÍZÍME:

• Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Zajímavou a rozmanitou pracovní náplň
• Pět týdnů dovolené
• Stravenky
• Firemní benefity (kafetérie, Benu léková karta, Multisport karta)
• Nástup možný ihned

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedeného požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

K pérovně 945/7, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o., BENU Česká republika a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Renata Pospíchalová
K pérovně 945/7
102 00  Praha-Hostivař
Česká republika
www.phoenix.cz