Nyní se nacházíte na internetových stránkách, které pro společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. provozuje společnost LMC, s.r.o.

Společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o., která je součástí nadnárodní skupiny a zároveň vlastní druhou největší síť lékáren v České republice BENU Česká republika, a.s, hledá do týmu nového kolegu/-yni na pozici:

BRIGÁDA VE SKLADU - Plzeň

NABÍZÍME:

  • Brigádu hlavně přes léto (červen - září)
  • Práci na ranní (6:00 - 14:30) a odpolední (12:15 - 20:45) směny
  • 130 Kč/hod
  • Po dohodě i možnost úpravy směn na 6 hodin denně
  • Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Kvalitní pracovní zázemí
  • Přátelský kolektiv
  • Možnost profesního růstu
  • Dlouhodobou spolupráci

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Práce ve skladu
  • Jednoduchá manipulace se zbožím
  • Vyskladňování zboží
  • Zaskladňování zboží

POŽADUJEME:

  • Dobrý zdravotní stav
  • Schopnost práce ve stoje po celou dobu směny
  • Minimální věk od 18 let

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedeného požadavky tak nám prosím zavolejte či zašlete SMS na číslo +420 603 737 265, případně odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Seřadiště 595/198, 326 00  Plzeň-Koterov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Závodní stravování, firemní akce

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kristýna Miltnerová
www.phoenix.cz