Nakupujete rádi v BENU lékárnách? Chtěli byste být součástí nadnárodní skupiny Phoenix Group, která vlastní druhou největší síť lékáren v České republice, a zároveň se podílet na péči o zákazníky nakupujících v našich lékárnách? Chtěli byste vidět, jak vypadá začátek cesty léků od nás až k zákazníkovi? Pokud ano, čtěte dál. Právě hledáme nové kolegy na pozici:

RECEPČNÍ

POŽADUJEME:

  • Základní znalost Microsoft Office (Excel, Word)
  • Organizační a komunikační dovednosti na velmi dobré úrovni
  • Příjemné a reprezentativní vystupování, pozitivní přístup, dobrou náladu, spolehlivost a schopnost řešit více věcí najednou
  • Znalost AJ výhodou

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zajišťování chodu recepce (uvádění návštěv, příprava občerstvení, vyřizování telefonických hovorů, evidence a zpracování pošty, veškerá administrativní činnost v rámci chodu recepce)
  • Rezervace hotelů, letenek a parkování na letišti
  • Komunikace s dodavateli - objednávky zboží/služeb (kancelářské potřeby, kurýrní služby, taxi a jiné)
  • Komunikace se správou budovy
  • Drobná administrativní podpora

NABÍZÍME:

  • Zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Příjemný kolektiv a pracovní prostředí
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Možnost dalšího kariérního růstu
  • Stravenky, 5 týdnů dovolené, slevy na produkty, benefity formou kafeterie, BENU léková karta

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

K pérovně 945/7, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Marek Řehoř
www.phoenix.cz