Společnost Phoenix lékárenský velkoobchod, s.r.o., která je součástí nadnárodní skupiny a zároveň vlastní druhou největší síť lékáren v České republice BENU Česká republika, a.s, hledá nové kolegy na pozici:

MZDOVÝ/-Á ÚČETNÍ A PERSONALISTA/-KA

POŽADUJEME:

  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • Alespoň 1 rok praxe v oboru mzdového účetnictví a personalistiky
  • Znalost Microsoft Office – Word, Excel, Outlook, znalost KS programu výhodou
  • Komunikativnost, spolehlivost, ochotu učit se nové věci
  • Trestní bezúhonnost

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Vedení mzdové a personální agendy zaměstnanců
  • Zpracování mezd
  • Administrativa spojená se zpracováním mezd a personalistiky

NABÍZÍME:

  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby, pouze v prvních čtyřech pracovních dnech každého měsíce je třeba počítat s delší pracovní dobou
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zajímavou a členitou pracovní náplň
  • Až pět týdnů dovolené
  • Firemní benefity
  • Nástup možný ihned

Spojení autobusem č. 125 ze stanice metra A Skalka nebo stanice metra C Háje do stanice Mokřanská nebo Myšlínská.
PHOENIX lékárenský velkoobchod, a. s., K Pérovně 945/7; 102 00 Praha 10

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedeného požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Informace o pozici

Místo pracoviště

K pérovně 945/7, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.

Kontakt

Renata Pospíchalová
K pérovně 945/7
102 00  Praha-Hostivař
Česká republika
www.phoenix.cz