Společnost Phoenix lékárenský velkoobchod, s.r.o., která je součástí nadnárodní skupiny a zároveň vlastní druhou největší síť lékáren v České republice BENU Česká republika, a.s, hledá nové kolegy na pozici:

PRACOVNÍK/-CE SKLADU - HUB BRNO (5 000 nábor. příspěvek)

NABÍZÍME:

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • PRACOVNÍ POMĚR PŘÍMO U ZAMĚSTNAVATELE
  • Náborový příspěvek 5 000,- Kč (po zkušební době)
  • Práce na dvousměnný provoz
  • Mzdové ohodnocení 17 000 Kč - 21 000 Kč
  • Příspěvek 100,- Kč/měsíčně na údržbu pracovního oděvu
  • Odměna do fondu zdraví, 1x ročně při plné docházce
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč
  • 5 týdnů dovolené (po uplynutí 6 měsíců pracovního poměru, do té doby 4 týdny)
  • Možnost nákupu zboží za velkoobchodní ceny
  • Široký výběr benefitů v kafetérii
  • BENU léková karta (zvýhodněné nákupy produktů Benu lékáren)
  • Multisport karta

POŽADUJEME:

  • Ukončené základní vzdělání
  • Fyzická zdatnost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Minimální věk od 18 let
  • Čistý trestní rejstřík podmínkou

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Manipulace se zbožím
  • Zaskladnění zboží
  • Vyskladnění zboží

Chcete být součástí stabilní společnosti, která je jedničkou na trhu v oboru distribuce léků a zdravotnických potřeb?

Jste plnoletí, trestně bezúhonní, pracovití a v dobré kondici?

Tak to hledáme právě VÁS.

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedeného požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vlastimila Pecha 1278/7, 627 00  Brno-Černovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

17000-21000 Kč/měsíc

Benefity

Stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Marek Řehoř
www.phoenix.cz