Společnost Phoenix lékárenský velkoobchod,s.r.o., která je součástí nadnárodní skupiny a zároveň vlastní druhou největší síť lékáren v České republice BENU Česká republika, a.s, přijme do svého týmu nového kolegu/-yni :

BRIGÁDA - Výpomoc při inventuře 12. 1. 2019

POŽADUJEME:

  • Trestní bezúhonnost
  • Plnoletost

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Inventarizace zásob (počítání, kontrola šarží a expirací)
  • Lehká manuální činnost

NABÍZÍME:

  • Možnost krátkodobého rychlého výdělku
  • Práce v sobotu 12. ledna 2019 (7:00 - 17:00)
  • 130,- Kč/hod

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

K pérovně 945/7, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 12. 1. 2019 do 12. 1. 2019

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce

Mzda

130 Kč/hodina

Zadavatel

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.

Kontakt

Kristýna Miltnerová
www.phoenix.cz