Společnost Phoenix lékárenský velkoobchod, s.r.o., která je součástí nadnárodní skupiny a zároveň vlastní druhou největší síť lékáren v České republice BENU Česká republika, a.s, hledá nové kolegy na pozici:

PRACOVNÍK/ PRACOVNICE SKLADU (5 000,- nábor. přísp.)

CO VÁM NABÍDNEME?

  • Smlouvu na dobu neurčitou (po 3 měsíční zkušební době)
  • PRACOVNÍ POMĚR PŘÍMO U ZAMĚSTNAVATELE
  • Mzdové ohodnocení 22 000 základní mzda + 4 000 variabilní složka
  • Náborový příspěvek 5 000,- Kč (po zkušební době)
  • Příspěvek 100,- Kč/měsíčně na údržbu pracovního oděvu
  • Odměna do fondu zdraví, 1x ročně při plné docházce
  • Při vynikajícím výkonu může zaměstnanec získat nadstandardní ohodnocení, které není omezeno
  • Příplatky za práci přesčas, odpoledne a v sobotu
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč
  • Závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost nákupu za velkoobchodní ceny
  • Široký výběr benefitů v kafetérii
  • BENU léková karta (zvýhodněné nákupy produktů BENU lékáren, vč. léků na předpis)
  • Multisport karta
  • Dobrá dopravní dostupnost z metra Skalka, Opatov a Vysočanská

CO BUDETE DĚLAT?

  • Expedice zboží
  • Manipulace se zbožím
  • K práci se používá scanner
  • Ranní směna (6:-14:30) a odpolední směna (11:45 - cca 20:15)
  • Průkaz VZV výhodou

CO POŽADUJEME?

  • Odborné vyučení (výuční list)
  • Dobrý zdravotní stav i fyzickou kondici
  • Minimální věk 18 let
  • Možnost pracovat na směny
  • Čistý trestní rejstřík

Chcete být součástí stabilní společnosti, která je jedničkou na trhu v oboru distribuce léků a zdravotnických potřeb?

Jste plnoletí, trestně bezúhonní, pracovití a v dobré kondici?

Tak to hledáme právě VÁS.

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedeného požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

K pérovně 945/7, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

22000-26000 Kč/měsíc

Benefity

Stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kristýna Miltnerová
www.phoenix.cz