Společnost Phoenix lékárenský velkoobchod,s.r.o., která je součástí nadnárodní skupiny a zároveň vlastní druhou největší síť lékáren v České republice BENU Česká republika, a.s, přijme do svého týmu nového kolegu/-yni :

REFERENT/KA ODD. KONTROLY ŘÍZENÍ JAKOSTI

POŽADUJEME:

• ÚSO/SO nejlépe farmaceutického, chemického, příp. ekonomického směru
• dobrou znalost MS Office, praktickou znalost Word, Excelu;
• systematický přístup k prováděným činnostem a pečlivost;
• logické myšlení,
• organizační schopnosti
• velmi dobré komunikační dovednosti;
• samostatnost a chuť učit se nové věci.

NÁPLŇ PRÁCE:

• Vykonávání práce k zajištění jakosti přijímaného, skladovaného a expedovaného zboží.
• U přijímaného zboží z přímého dovozu kontrolování analytické certifikáty/prohlášení o shodě
• Namátkové kontroly rovněž u příjmu, zaskladňování i vyskladňování přípravků ze skupiny návykových, toxických a termolabilních látek.
• Vedení dodavatelského reklamačního řízení z kvalitativních důvodů, včetně počítačového přeskladnění zboží.
• Provádění stahování a pozastavování výrobků dle pokynů nadřízených orgánů popř. výrobců, dodavatelských firem
• Provádění monitoringu a vyhodnocování teplotních záznamů u přijímaného zboží
• Provádění monitoringu, vyhodnocování a archivace záznamů z teplotních čidel ze skladových prostor
• Zpracování poškozeného zboží, odpisů a likvidace
• Dodržování platné legislativy ČR u skladovaného sortimentu spol. PHOENIX lékárenský velkoobchod, a.s.
• Další činnosti spojené s oblastí kontroly řízení jakosti.

NABÍZÍME:

• zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti;
• Příspěvek 100,- Kč/měsíčně na údržbu pracovního oděvu
• Odměna do fondu zdraví, 1x ročně při plné docházce
• Příplatky za práci přesčas, odpoledne a v sobotu
• Stravenky v hodnotě 80 Kč
• Závodní stravování
• 5 týdnů dovolené
• Možnost nákupu za velkoobchodní ceny
• Široký výběr benefitů v kafetérii
• BENU léková karta (zvýhodněné nákupy produktů BENU lékáren, vč. léků na předpis)
• Multisport karta
• dobrou dopravní dostupnost z metra Skalka, Opatov a Vysočanská
• zajímavou a pestrou práci v příjemném kolektivu;
• možnost naučit se něco nového a dále rozvíjet své schopnosti a dovednosti;
• motivující finanční ohodnocení
• možnost nastoupit ihned na hlavní pracovní poměr;
• pravidelná denní 8,5 hodinová pracovní směna dle dohody (začátek mezi 6:00. a 9:30 hodinou ráno a konec mezi 14:30 a 18:00 hod.)

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

K pérovně 945/7, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.

Kontakt

Kristýna Miltnerová
www.phoenix.cz