Společnost Phoenix lékárenský velkoobchod,s.r.o., která je součástí nadnárodní skupiny a zároveň vlastní druhou největší síť lékáren v České republice BENU Česká republika, a.s, přijme do svého týmu nového kolegu/-yni :

KVALIFIKOVANÁ OSOBA - PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.

POŽADUJEME:

  • Vysokoškolské vzdělání – preferovaný obor farmacie
  • V ojedinělých případech může být i medicínský obor, chemie, biologie s podmínkou již nabytých zkušeností z distribuční praxe
  • Praxe v oboru farmacie výhodou (Zájem stále se učit nové věci, zdokonalovat se ve svých znalostech
  • Dobré komunikační dovednosti, schopnost a ochota předávat své znalosti ostatní
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (některé audity jsou prováděné zahraničními firmami)
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Proaktivní přístup

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Budete zodpovědní za správnou distribuci léčivých přípravků, léčivých/pomocných látek a zdravotnických prostředků v souladu s platnými právními předpisy
  • Vaším úkolem bude zajistit, že veškeré přípravky jsou odebírány od oprávněných subjektů a stejně tak distribuovány pouze oprávněným subjektům
  • Budete zodpovědní za dodržování standardních operačních postupů a zásad SDP (Správná distribuční praxe )
  • Stanete se kontaktní osobou při interních i externích auditech, prováděných za účelem ověření bezchybného dodržování SDP
  • Budete členem týmu kvalifikovaných osob, účastnit se pravidelných porad a také provádět pravidelná školení pro ostatní zaměstnance provozu
  • Vaše práce bude velmi různorodá, budete mít možnost účastnit se různých interních projektů

NABÍZÍME:

  • Plný pracovní úvazek
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Práce vhodná pro ženy i muže
  • Stravenky nebo příspěvek na závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní společenská akce 1x ročně

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vlastimila Pecha 1278/7, 627 00  Brno-Černovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-50000 Kč/měsíc

Benefity

Auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, firemní akce, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.

Kontakt

Renata Pospíchalová
K pérovně 945/7
102 00  Praha-Hostivař
Česká republika
www.phoenix.cz