Společnost Phoenix lékárenský velkoobchod, s.r.o., která je součástí nadnárodní skupiny a zároveň vlastní druhou největší síť lékáren v České republice BENU Česká republika, a.s, hledá nové kolegy na pozici:

FINANČNÍ ÚČETNÍ

POŽADUJEME:

  • ukončené SŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost podvojného účetnictví
  • uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • orientace v systému SAP výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a časovou flexibilitu

NÁPLŇ PRÁCE:

  • účtování faktur, banky a pokladny
  • účtování interních dokladů
  • příprava podkladů pro interní i externí kontroly
  • zpracování měsíční závěrky

NABÍZÍME:

  • zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • práci v příjemném kolektivu
  • zaškolení po nástupu a stálou podporu
  • samostatnou a zodpovědnou pozici
  • možnost odborného rozvoje a kariérního růstu
  • firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, stravování v místě výkonu práce, firemní akce).

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

K pérovně 945/7, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.

Kontakt

Kristýna Miltnerová
www.phoenix.cz