Společnost Phoenix lékárenský velkoobchod,s.r.o., která je součástí nadnárodní skupiny a zároveň vlastní druhou největší síť lékáren v České republice BENU Česká republika, a.s, přijme do svého týmu nového kolegu/-yni :

VÝKONNÝ/-Á ASISTENT/-KA, ADMINISTRATIVNÍ PODPORA IT ODDĚLENÍ

CO BYCHOM SI PŘÁLI, ABYSTE UMĚL/-A:

  • Hledáme organizačně schopnou a komunikativní posilu IT týmu
  • Kolegu, nebo kolegyni, který si poradí jak s příležitostnou přípravou kávy, tak se rád ponoří do reportingu a vystřihne v excelu i kontingenční tabulku, aby si ulehčil práci se zpracování databáze.
  • Pokud jde o excel, tak podmínkou je znalost a zvyklost používání, alespoň základních funkcí, které pomáhají se zefektivněním práce, např. SVYHLEDAT by měl být oblíbený pomocník. Všechno se dá naučit, kurz excelu je to nejmenší, jen je potřeba chtít hledat, objevovat a učit se používat pomocníky, kteří zrychlí a zjednoduší práci.
  • Organizační dovednosti a schopnost hledat řešení i v případech, kdy není přesně daný postup
  • Angličtina na středně pokročilé úrovni.
  • Preferujeme vysokoškolské vzdělání.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Příprava různých materiálů, reportů, prezentací pro IT Ředitele
  • Likvidace faktur, komunikace s finančním i účetním oddělení
  • Zpracování docházky pro celé oddělení.
  • Zajištění a organizace IT školení, Excel a Word pro zaměstnance všech oddělení.
  • Pokud všechny tyto jednoduché úkony zvládnete levou zadní, tak se můžete zapojit i do běžících IT projektů a rozvíjet se v projektovém řízení.

NABÍZÍME:

  • Možnost profesního i osobního rozvoje
  • Podporu v zaškolení, kurz Excelu a možnost výuky anglického jazyka na pracovišti
  • Otevřenou komunikaci, férové jednání
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost zapojení do mezinárodních projektů

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

K pérovně 945/7, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.

Kontakt

Marek Řehoř
www.phoenix.cz