Společnost Phoenix lékárenský velkoobchod, s.r.o., která je součástí nadnárodní skupiny a zároveň vlastní druhou největší síť lékáren v České republice BENU Česká republika, a.s, hledá do týmu logistiky nového kolegu/-yni na nově vznikající pozici:

VEDOUCÍ SMĚNY EXPEDICE

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Řízení a organizace práce na úseku expedice
  • Zaškolování a adaptace nových pracovníků
  • Kontrola kompletace jednotlivých zásilek, počítačové zpracování komisních listů a vystavení průvodních dokladů zásilky, zpracování soupisek pro řidiče.
  • V případě potřeby zapojení se do procesu fyzického vyskladnění.
  • Zodpovědnost za dodržování standardních operačních postupů distribuce léčiv na svěřeném úseku provozu
  • Zodpovědnost za produktivitu práce
  • Zajištění efektivního vychystávání zboží v návaznosti na stanovenou produktivitu
  • Vedení a motivace podřízených pracovníků
  • Výběr a nábor, hodnocení výkonu podřízených
  • Aktivní zapojení se do rozvoje logistiky distribučního centra

POŽADAVKY:

  • 2 – 3 roky zkušeností v oblasti logistiky a provozu skladu
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • AJ – základní
  • Řidičské oprávnění na VZV
  • Proaktivita a chuť podílet na rozvoji a přicházejících změnách
  • Samostatnost a schopnost stanovit rozhodnutí
  • Ochota učit se novým věcem a nové přinášet
  • Uživatelská znalost práce s PC

NABÍZÍME:

  • Možnost podílet se na vzniku a rozjezdu nového distribučního centra
  • Možnost uplatnit a realizovat své dobré nápady
  • Možnost kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky, závodní stravování, široký výběr benefitů v kafetérii, Multisport

karta, Benu léková karta (Zvýhodněné nákupy produktů v lékárnách.)

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vinohradská 1117/72, 618 00  Brno-Černovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.

Kontakt

Renata Pospíchalová
K pérovně 945/7
102 00  Praha-Hostivař
Česká republika
www.phoenix.cz