Společnost Phoenix lékárenský velkoobchod, s.r.o., která je součástí nadnárodní skupiny a zároveň vlastní druhou největší síť lékáren v České republice BENU Česká republika, a.s, hledá nové kolegy na pozici:

BRIGÁDA VE SKLADU 130 KČ/HOD.

Hledáte brigádu, kde si můžete přivydělat? Nechcete, aby Vám práce zabrala celý den?
Tak to pro Vás máme řešení!
Hledáme nové kolegyně a kolegy, kteří by nám vypomáhali v čase od 16 do 20 hod.

Co budete dělat?

  • Zaskladnění, vyskladnění a přeskladnění zboží
  • Průkaz VZV výhodou, nikoliv podmínkou

Co nabízíme?

  • Dlouhodobou spolupráci
  • Směny od 8 hod. do 14 hod.
  • 110 + 20 Kč/hod.
  • Pracovní poměr přímo u zaměstnavatele (DPP/DPČ)
  • Příjemné prostředí a fajn kolektiv
  • Dobrou dopravní dostupnost z metra Skalka, Opatov a Vysočanská

Co od Vás budeme chtít?

  • Docházet minimálně 3x v týdnu
  • Pečlivost a samostatnost
  • Chuť do práce
  • Plnoletost
  • Čistý trestní rejstřík
  • Dobrý zdravotní stav

Chcete být součástí stabilní společnosti, která je jedničkou na trhu v oboru distribuce léků a zdravotnických potřeb?

HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!

Napište a určitě se domluvíme :).

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vinohradská 1117/72, 618 00  Brno-Černovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 9. 2018 do 31. 12. 2020

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce

Mzda

110-130 Kč/hodina

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

Aleš Luňák
www.phoenix.cz