Společnost Phoenix lékárenský velkoobchod, s.r.o., která je součástí nadnárodní skupiny a zároveň vlastní druhou největší síť lékáren v České republice BENU Česká republika, a.s, hledá nové kolegy na pozici:

SPECIALISTA IT TECHNICKÉ PODPORY

NÁPLŇ PRÁCE:

• Uživatelská podpora v oblasti PC, notebooků
• Technická podpora uživatelského HW a SW (PC, notebooky, PDA, Office, …)
• Technická podpora v oblasti tiskáren (produkční, kancelářské, tisk čarového
kódu)
• Instalace a monitoring aktivních prvků sítě
• Základní konfigurace LAN, WLAN
• Evidence HW a SW, inventarizace
• Nákupy HW a SW

POŽADUJEME:

• Znalost HW PC a notebooku
• Základní znalosti v oblasti LAN, WLAN (IP protokol, AD, …)
• Základní znalost OS Linux
• Správa aplikací MS Office, konfigurace Outlook, …
• Základní znalost serverových systémů Windows server, terminálové servery
• Komunikativní AJ
• Týmová spolupráce
• Řidičský průkaz sk. B
UVÍTÁME:
• Znalost jazyka SQL
• Znalost v oblasti Excel reportingu

NABÍZÍME:

• Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Zajímavou a rozmanitou pracovní náplň
• Pět týdnů dovolené
• Stravenky
• Firemní benefity (kafetérie, Benu léková karta, Multisport karta)
• Nástup možný ihned

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedeného požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Informace o pozici

Místo pracoviště

K pérovně 945/7, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.

Kontakt

Renata Pospíchalová
K pérovně 945/7
102 00  Praha-Hostivař
Česká republika
www.phoenix.cz