Společnost Phoenix lékárenský velkoobchod,s.r.o., která je součástí nadnárodní skupiny a zároveň vlastní druhou největší síť lékáren v České republice BENU Česká republika, a.s, přijme do svého týmu nového kolegu/-yni :

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ/ÚDRŽBÁŘ

POŽADUJEME:

  • trestní bezúhonnost
  • vyučení v oboru elektro
  • vyhláška 50/1978 Sb. § 6
  • minimálně 5 let praxe v oblasti elektro
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost, spolehlivost, aktivní přístup k plnění zadaných úkolů, časová flexibilita

NÁPLŇ PRÁCE:

  • zajištění oprav a údržby strojů, zařízení a budov
  • diagnostika elektro závad a jejich odstraňování
  • navrhování operativních řešení oprav
  • provádění preventivní údržby dle plánu
  • spolupráce s externími společnostmi při opravách, revizích, instalacích apod.
  • dle potřeby činnosti spojené s údržbou budov a areálů

NABÍZÍME:

  • smlouvu na dobu neurčitou (po 3 měsíční zkušební době)
  • příplatky za práci přesčas, odpoledne a v sobotu
  • stravenky v hodnotě 80 Kč
  • závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost nákupu za velkoobchodní ceny
  • široký výběr benefitů v kafetérii
  • BENU léková karta (zvýhodněné nákupy produktů BENU lékáren, vč. léků na předpis)
  • multisport karta
  • dobrá dopravní dostupnost z metra Skalka, Opatov a Vysočanská

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

K pérovně 945/7, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.

Kontakt

Kristýna Uxová
Telefon: 739 220 744
www.phoenix.cz