Společnost Phoenix lékárenský velkoobchod,s.r.o., která je součástí nadnárodní skupiny a zároveň vlastní druhou největší síť lékáren v České republice BENU Česká republika, a.s, přijme do svého týmu nového kolegu/-yni :

REFERENT REVIZE SKLADU A ŘIDIČ VZV - Brno

NABÍZÍME

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • PRACOVNÍ POMĚR PŘÍMO U ZAMĚSTNAVATELE
  • dvousměnný provoz
  • Mzdové ohodnocení 25 000,- Kčř
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč
  • 5 týdnů dovolené (po uplynutí 6 měsíců pracovního poměru, do té doby 4 týdny)
  • Možnost nákupu zboží za velkoobchodní ceny
  • Široký výběr benefitů v kafetérii
  • BENU léková karta (zvýhodněné nákupy produktů Benu lékáren)
  • Multisport karta

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Řešení neshod ve skladu
  • Namátková denní inventura
  • Kontrola naskladněného zboží
  • Přeskladnení zboží
  • Zodpovědnost za dodržování standardních postupů distribuce léčiv
  • dvousměnný provoz (střídavě sobota)
  • obsluha VZV, typ W1, G - zaměstnanec musí být schopný samostatné obsluhy VZV, proto, aby mohl provádět činnosti spojené s revizí uskladněného zboží

POŽADUJEME:

  • Dobrý zdravotní stav i fyzickou kondici
  • Zkušenosti ze skladu
  • Čistý trestní rejstřík
  • Schopnost samostatně pracovat na počítači v interní logistickém informačním systému
  • Pečlivost, důslednost
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Schopnost dobře a správně počítat jednotky

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vlastimila Pecha 1278/7, 627 00  Brno-Černovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.

Kontakt

Renata Pospíchalová
K pérovně 945/7
102 00  Praha-Hostivař
Česká republika
www.phoenix.cz