Společnost Phoenix lékárenský velkoobchod, s.r.o., která je součástí nadnárodní skupiny a zároveň vlastní druhou největší síť lékáren v České republice BENU Česká republika, a.s, hledá do týmu logistiky nového kolegu/-yni na nově vznikající pozici:

ODBORNÝ ASISTENT/-KA

Správce majetku a nemovitostí

Náplň práce:

  • Správa budov, technického vybavení a areálu společnosti
  • Řízení, dohled a koordinace investičních projektů nových staveb, rekonstrukcí

stávajících objektů, technického vybavení

  • Řešení havarijních stavů a krizových situací
  • Dohled nad energetikou vč. evidence a organizace
  • Správa a údržba stávajících nemovitostí a technického vybavení
  • Správa, organizace a evidence odpadového hospodářství
  • Zodpovědnost za ostrahu, údržbu a úklid areálu
  • Komunikace s externími dodavateli včetně dojednání podmínek spolupráce, koordinace a kontrola prací prováděných dodavateli
  • Evidence a kontrola investic
  • Plán oprav a údržby movitých i nemovitých věci pro dvě distribuční centra
  • Zadávání práce pracovníkům údržby
  • Zajištění technického zabezpečení provozu dispozičních vozidel
  • Objednávání provozního materiálu
  • Práce s velkými objemy dat v Excelu

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Všeobecná znalost ve správě budov /revizní prohlídky, technický stav

budov,plynoinstalace,elektroinstalace

  • Orientace v oblasti PO+BOZP
  • Základní orientace ve stavebnictví
  • Dobré organizační dovednosti
  • Samostatnost a proaktivní přístup k práci
  • Pečlivost a důslednost
  • Dobré komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování
  • Analytické myšlení
  • Pokročilá znalost MS office, především Word, Excel a Power point
  • Znalost Aj nebo Nj výhodou

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zajímavou a různorodou práci
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost růstu v rámci stabilní a ekonomicky silné společnosti
  • Stravenky, závodní stravování, široký výběr benefitů v kafetérii, Multisport

karta, Benu léková karta (přirážka pouhých 5% k velkoobchodní ceně, sleva na
doplatek u léků na přepis až 100%)

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedeného požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vlastimila Pecha 1278/7, 627 00  Brno-Černovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Kontakt

Aleš Luňák
www.phoenix.cz