Společnost Phoenix lékárenský velkoobchod, s.r.o., která je součástí nadnárodní skupiny a zároveň vlastní druhou největší síť lékáren v České republice BENU Česká republika, a.s, hledá nové kolegy na pozice:

TAX SPECIALIST

POŽADUJEME:

  • VŠ ekonomického směru
  • Min. 3 roky praxe se zaměřením na daňové poradenství
  • Samostatnost, flexibilitu, dobré komunikační dovednosti
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni, včetně odborných termínů spojených s oblastí daní.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Metodické zabezpečení a vedení oblasti DPPO a DPH.
  • Metodické vedení oblasti ostatních daní, zejména daň silniční, daň z nemovitosti, daň z nabytí nemovitých věcí.
  • Poskytování daňového poradenství v rámci skupiny Phoenix ČR, tj. pro společnosti BENU Česká republika a.s. i PHOENIX Lékárenský velkoobchod, s.r.o. ).
  • Koordinace a metodické vedení oblasti převodních cen, pravidelná aktualizace příslušné dokumentace.
  • Jednání a komunikace s finančními úřady a jinými orgány státní správy (Celní správa, ČSÚ, ČNB).
  • Příprava daňového reportingu pro mateřskou společnost.
  • Komunikace s mateřskou společností v anglickém jazyce.
  • Komunikace s vedoucími pracovníky interních oddělení.
  • Metodické vedení jednoho podřízeného na pozici Referenta daní.
  • Sledování změn v daňové legislativě a jejich implementace do interních směrnic.

NABÍZÍME:

  • Zázemí silné a stabilní společnosti.
  • Možnost samostatného vedení vlastní agendy.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Kurzy anglického jazyka.
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce v Praze Hostivaři

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

K pérovně 945/7, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, možnost občasné práce z domova, individuální rozvržení pracovní doby, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.

Kontakt

Renata Pospíchalová
K pérovně 945/7
102 00  Praha-Hostivař
Česká republika
www.phoenix.cz