Společnost Phoenix lékárenský velkoobchod,s.r.o., která je součástí nadnárodní skupiny a zároveň vlastní druhou největší síť lékáren v České republice BENU Česká republika, a.s, přijme do svého týmu nového kolegu/-yni :

ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PROVOZU

POŽADUJEME:

  • Min. středoškolské vzdělání (ekonomického nebo technického směru)
  • Praxe alespoň 1 rok na obdobné pozici výhodou
  • Zkušenost z provozu skladu a s řízením alespoň menšího týmu lidí
  • Středně pokročilá znalost MS Excel (fce SVyhledat, Kontingenční tabulky), PowerPoint, Outlook
  • Proaktivní přístup k práci a svěřeným úkolům
  • Komunikativní a organizační schopnosti
  • Smysl pro zodpovědnost a pečlivost

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Organizační a částečně administrativní podpora Vedoucího provozu
  • Spolupráce při přípravě různých provozních dokumentů, vč. řízení investic a majetku
  • Komunikace s provozními zaměstnanci, vedoucími úseků, IT oddělením apod.
  • Komunikace s externími partnery
  • Zastupování Vedoucího provozu v době jeho nepřítomnosti
  • Účetní likvidace faktur
  • Příprava podkladů pro různé reporty

NABÍZÍME:

  • Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Samostatnou a zodpovědnou pozici
  • Možnost odborného rozvoje a kariérního růstu
  • 5. týden dovolené navíc
  • Stravenky a závodní stravování
  • Zaměstnanecké benefity formou kafeterie
  • Možnost nakupovat zboží velkoobchodu za velkoobchodní ceny
  • Extra výhodný zaměstnanecký program v rámci BENU lékové karty
  • Zvýhodněná Multisport karta

Pokud Vás tato pozice zaujala a předpokládáte, že splňujete uvedené požadavky prosím odpovězte prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vinohradská 1117/72, 618 00  Brno-Černovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.

Kontakt

Renata Pospíchalová
K pérovně 945/7
102 00  Praha-Hostivař
Česká republika
www.phoenix.cz