BENU
Kariéra v BENU

Nyní se nacházíte na internetových stránkách, které pro společnost BENU Česká republika s.r.o. provozuje společnost LMC, s.r.o.

Společnost BENU Česká republika s.r.o.., která je druhou největší lékárenskou sítí v České republice a součástí skupiny PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni.

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

Pro doplnění našeho marketingového týmu hledáme týmového hráče, který podpoří marketingové a trade aktivity pro lékárny BENU.

NÁPLŇ PRÁCE:

• podpora trade marketingových aktivit;
• vedení menších marketingových projektů;
• úzká spolupráce při přípravě podkladů s oddělením nákupu a právním oddělením;
• spolupráce na přípravě marketingových textů;
• vyhodnocování marketingových kampaní;
• úzká spolupráce s in-house DTP oddělením a externími agenturami;
• řízení skladových zásob marketingových materiálů – objednávka, naskladnění;
• administrativní podpora Marketingového oddělení vč. správy fakturace;
• komunikace s lékárnami; komunikace se zákazníky.

POŽADAVKY NA KANDIDÁTA/KU:

• zkušenosti v marketingu nejméně 3 roky;
• VŠ vzdělání;
• pokročilá znalost MS Office, zejména Excel Powerpoint;
• znalost angličtiny;
• samostatnost při řešení svěřených úkolů;
• loajalita a aktivní přístup k práci;
• pečlivost, zodpovědnost;
• velmi dobré organizační a komunikační schopnosti,
• kreativita a odvaha přicházet s novými nápady a důslednost v jejich dotahování.

NABÍZÍME:

• příležitost, stát se součástí marketingového týmu stabilní farmaceutické společnosti;
• 25 dní dovolené ,
• mobilní telefon, notebook,
• další benefity (105 Kč stravenky, BENU plus slevová karta, příspěvek do Cafeterie, Multisport karta).

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

K pérovně 1489/17, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (základní)

Zadavatel

Phoenix lékárenský velkoobchod

Kontakt

Dominika Březinová