BENU
Kariéra v BENU

Společnost BENU Česká republika, a.s., která je druhou největší lékárenskou sítí v České republice a součástí skupiny Phoenix lékárenský velkoobchod, s.r.o. přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni.

PAYROLL MANAGER / VEDOUCÍ ODDĚLENÍ MEZD A PERSONALISTIKY

Náplň práce:

  • Odborné vedení týmu zaměstnanců mzdové účtárny (9 FTE)
  • Zaměření na zlepšování procesů s cílem maximální automatizace
  • Spolupráce s HR oddělením
  • Spolupráce s manažery příslušných oddělení, optimalizace procesů
  • Spolupráce s právním oddělením
  • Vedení agendy personalistiky
  • Komunikace s příslušnými úřady
  • Zastupování společnosti při kontrolách prováděných úřady a inspektoráty
  • Standardizace metodiky mzdového účetnictví a dohled nad jejím dodržováním
  • Koordinace činností týmu a zodpovědnost za plnění přidělených úkolů a projektů
  • Zodpovědnost za plnění stanovených cílů a termínů
  • Sledování trendů v oblasti odměňování a platné legislativy, atd.

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Znalost agendy zpracování mezd
  • Znalost zákoníku práce
  • Praxi min. 5 let na obdobné pozici
  • Pokročilá znalost práce s Excelem a Wordem
  • Pkušenosti s vedením týmu
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Zaměření na zlepšování procesů
  • Schopnost delegovat úkoly
  • Preciznost v plnění úkolů
  • Zodpovědný přístup ke svěřené agendě
  • Řidičský průkaz
  • Časová flexibilita
  • Znalost KS programu (mzdový účetní systém) výhodou

Nabízíme:

  • Přátelskou atmosféru a příjemný kolektiv
  • Smlouvu na dobu neurčitou s šestiměsíční zkušební dobou
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč
  • Závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost nákupu lékárenského zboží (doplňky stravy, zdravotnické potřeby) za velkoobchodní ceny
  • Široký výběr benefitů v kafetérii
  • BENU léková karta (zvýhodněné nákupy produktů BENU lékáren, vč. léků na předpis)
  • Multisport karta

Informace o pozici

Místo pracoviště

K pérovně 945/7, 102 00  Praha-Hostivař, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, firemní akce, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o., BENU Česká republika a.s.

Kontakt

Renata Pospíchalová
K pérovně 945/7
102 00  Praha-Hostivař
Česká republika